Мінфін розмістив 8-річні євробонди на $1,25 млрд під 6,875% [оновлено]

Все про економіку та фінанси

Україна готує випуск єврооблігацій з погашенням в 2029 році, пише Liga.net з посиланням на джерело в компанії-потенційному інвесторі.

За словами співрозмовника, Україна планує розміщення восьмирічних єврооблігацій з орієнтовною дохідністю  7%. Сума поки невідома.

Організатори розміщення – BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs International, JP Morgan. 

У грудні грудня 2020 року Мінфін дорозмістив єврооблігації-2033 на $600 млн з процентною ставкою 7,253%.

Минулого тижня на тлі новини про заплановане відведення російських військ від кордону з Україною, українські єврооблігації подорожчали на 0,8-2,3 процентних пункти залежно від дати погашення.

P.S.

Мінфін розміщує 8-річні єврооблігації на $1,25 млрд під 6,875% річних, пише "Інтерфакс-Україна".

Як зазначається, початковий орієнтир дохідності випуску становив 7-7,25%. Попит на боргові папери України за фінальною ставкою перевищив $3,3 млрд.

Організаторами угоди виступають BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs International і JP Morgan.

P.P.S.

Міністерство фінансів оголосило про прайсинг нового випуску єврооблігацій на суму 1,25 млрд дол із погашенням в 2029 році: дохідність нового випуску встановлено на рівні 6,875% річних.

«Завдяки цій транзакції, Міністерство фінансів виконує цьогорічний план державних зовнішніх запозичень, більшу частину якого ми розраховуємо виконати за рахунок пільгового фінансування від міжнародних партнерів. Ми продовжимо здійснювати зважену боргову політику, направлену на максимальне збільшення обсягу пільгового фінансування та запозичень у національній валюті», - прокоментував міністр фінансів Сергій Марченко.