Зеленський: зустрічі з Путіним може і не бути

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський не виключив, що його зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним може і не бути. Про це він сказав у інтерв’ю українським журналістам, яке транслювали в ефірі національного телемарафону, пише Liga.net.

Журналістка запитала В.Зеленського, чи змінюватиме він свою позицію щодо переговорів з Путіним після того, що сталося в Бучі, де російські окупанти вбивали і ґвалтували мирних людей.

Він відповів, що те, що сталося в Бучі, є великою трагедією, після якої складно говорити з РФ з людської точки зору. "Пробачення за це немає", – заявив президент.

Водночас В. Зеленський вважає, що все ж таки треба прагнути переговорів із міцною українською позицією. На його думку, відмова говорити з Росією після того, що сталося, була б найлегшою позицією.

За його словами, найскладніше – говорити про вчинки РФ, визнати її ворогом, а те, що сталося – геноцидом, за який усі причетні мають відповісти, але у цій позиції знайти можливості, щоб зустрічатися.

"І у ході цієї зустрічі знайти вихід із цієї ситуації. І у цьому виході не втратити своєї території. Я вважаю, що треба ставити собі таку планку за цими переговорами. А там буде – як буде. Може так статися, що й не буде зустрічі". Може так статися", – сказав він.