Зеленський заявив про підтримку IPO "Нафтогазу" і "Енергоатому"

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський висловив підтримку виходу на IPO групи "Нафтогаз" і НАЕК "Енергоатом", пише "Інтерфакс-Україна".

"Нафтогаз" вже давно хоче, і навіть мріє вийти на IPO, і це правильно. Я вважаю, що те ж буде з "Енергоатом", - сказав президент в ході спілкування з журналістами на форумі "Україна 30" у вівторок.

Як повідомлялося, звільнений в кінці квітня цього року Андрій Коболєв ставив за мету вихід "Нафтогазу" на IPO через кілька років. Кабінет Міністрів в минулому році затвердив політику власності НАК з планом IPO міноритарного пакета. Однак глава правління НАК Юрій Вітренко 10 червня 2021 року заявив, що проведення первинної публічної пропозиції (IPO) акцій НАК "Нафтогаз України" як материнської компанії всієї групи "Нафтогазу" має ряд недоліків і слід розглянути альтернативи.

"Нафтогаз України" об`єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни, група є монополістом по зберіганню природного газу в підземних сховищах і транспортуванню нафти трубопровідним транспортом.