Зеленський провів нараду з членами Кабміну щодо стану економіки під час війни

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський провів нараду з членами Кабінету Міністрів та представниками Офісу глави держави щодо розвитку економіки країни в умовах війни та першочергових завдань, які потребують розв`язання.

Як зауважує Офіс президента, учасники зустрічі обговорили повернення до роботи бізнесу в нашій державі. Зокрема, було відзначено відновлення роботи важкої промисловості, металургії та машинобудування.

Як констатується, окрему увагу на нараді приділили питанням макроекономічної стабільності та інфляції. Президент заслухав звіти урядовців щодо актуальних питань діяльності відповідних міністерств.

Також йшлося про завершення роботи над першою частиною анкети-опитувальника для отримання Україною статусу кандидата на членство у Європейському Союзі. Опитувальник президенту Володимиру Зеленському передала 8 квітня у Києві президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

На порядку денному також були питання надходження гуманітарної допомоги, стану державних видатків, функціонування енергосистеми України та завершення проходження осінньо-зимового опалювального періоду, роботи Укрзалізниці, посівної кампанії та екологічної політики в умовах воєнного стану.