Зеленський: Британія виділяє Україні ще 1 млрд фунтів

Все про економіку та фінанси

Велика Британія надає додатково 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України. Про це написав президент Володимир Зеленський у Twitter, констатує Liga.net.

"Чудові новини з Лондона: Велика Британія додатково виділить 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України. Це нові інвестиції, торгівля, безпека. За підсумками моїх переговорів із Борисом Джонсоном торік розмір загальної британської підтримки збільшиться до 3,5 млрд фунтів", – повідомив Зеленський.

У жовтні 2020 року Україна та Велика Британія підписали меморандум про посилення співпраці у військовій та військово-технічній сферах на 1,25 млн фунтів стерлінгів.

У червні 2021-го Україна та Британія підписали меморандум про морське партнерство.

14 жовтня посол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявив, що в Україні за допомогою Великої Британії почалося будівництво двох нових військово-морських баз. Також планується, що Велика Британія передасть Україні два протимінні кораблі – HMS Blyth та HMS Ramsey.

16 листопада Україна та Велика Британія підписали угоду про кредит для підтримки українського флоту на 1,7 млрд фунтів стерлінгів.