Заступниця міністра оборони: всі грошові виплати військовим надійдуть вчасно

Все про економіку та фінанси

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час брифінгу заявила, що виплата грошового забезпечення для військовослужбовців відбувається в плановому режимі, пише Lb.ua.

"Міністерство оборони профінансувало військовим частинам на грошове забезпечення та додаткові виплаті близько 60 млрд грн. З них — майже 26 млрд — це виплата «бойових». Зараз ці кошти надходять від військових частин вже безпосередньо до військовослужбовців.

Державне казначейство у режимі реального часу здійснює ці операції. Ми контролюємо та здійснюємо моніторинг цих виплат. Отримуємо інформацію безпосередньо від наших бійців”, – заявила чільна представниця Міноборони.

За словами Г. Маляр, протягом вчорашнього дня та сьогодні постійно надходить інформація з різних регіонів про вчасне надходження коштів військовослужбовцям.

“Тому хочу заспокоїти наших військовослужбовців. Якщо вони досі не отримали виплати, не треба хвилюватися. Прямо зараз триває активний процес. Та гроші “в дорозі”. Ви все отримаєте вчасно”, - підкреслила заступниця міністра оборони.

Раніше Г. Маляр повідомляла про те, що за травень військовослужбовцям виплатять 65,2 млрд грн.