Залужний: Генштаб скасував рішення щодо видачі дозволів на виїзд з областей

Все про економіку та фінанси

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний повідомив, що скасовано порядок, за яким військовозобов`язані, резервісти та призовники мали отримувати дозволи від військкоматів для виїзду з областей, де проживають. За його словами, після доопрацювання та змін у законодавчій базі документ буде оновлений документ, пише Liga.net.

В. Залужний повідомив, що  порядок про дозволи на виїзд обговорювався сьогодні на засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача. Після цього начальник Генштабу "для недопущення подальших маніпуляцій" щодо цього питання вирішив скасувати порядок із відправленням на доопрацювання.

В. Залужний зазначив, що чинна законодавча база не враховує сьогоднішніх реалій та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів. Він запевнив, що оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів та правових актів, що регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, 5 липня В. Залужний заявив, що для виїзду за межі своїх районів та областей потрібен дозвіл територіального центру комплектування.

Після громадського резонансу президент Володимир Зеленський попросив Генштаб не ухвалювати без нього "подібні рішення", а 6 липня доручив скасувати скандальний порядок.