Яценюк: на відновлення Донбасу може знадобитися не 8 млрд грн, а 8 млрд дол

Все про економіку та фінанси

Якщо раніше за оцінками уряду на відновлення Донбасу могло знадобитися 8 млрд грн., то враховуючи поточні події може статися так, що знадобиться 8 млрд дол. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час круглого столу на Черкащині, де обговорювалася концепція податкової реформи, повідомляє прес-служба КМУ.

«Шахти топлять спеціально. Алчевськ бомблять четвертий день підряд, а там батареї – це коксохім. Якщо батарею потушили, її потім запустити практично неможливо. Якщо розбили коксохім – немає куди дівати коксуюче вугілля, немає яким чином виплавлять сталь. Тобто йде цільова атака: вбивають людей і вбивають економіку», - сказав Арсеній Яценюк.

За словами глави уряду, Російська Федерація, яка перетворилася з країни-сусіда на країну-ворога, ставить за мету знищити Україну як політично, так і економічно.

«Ситуація надскладна в Україні. У мене навіть немає простих фраз, як її описати. Сказати, що вона складна, - це нічого не сказати. Війна, жертви, трагедії, сусід, який ніякий не сусід, який з сусіда перетворився на ворога - і треба також речі називати своїми іменами, - який зазіхає на країну, на нашу землю, на ваш бізнес… Ви розумієте, що робить Росія? Вона не просто робить військову інтервенцію, вона не просто робить політичну інтервенцію. Вона, в першу чергу, робить економічне знищення і політичне знищення України», - заявив прем’єр. – Йде цільове бомбардування з тією метою, щоби повністю вибити економічну основу розвитку».