Які податкові надходження уряд готовий передати з державного бюджету в місцеві

Все про економіку та фінанси

22 грудня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №1557 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин)» (автор - Кабмін).

Для «підвищення бюджетної та фінансової самостійності місцевих бюджетів» уряд пропонує парламенту розширити дохідну базу місцевих бюджетів шляхом

- передачі з державного бюджету плати за надання адміністративних послуг (крім 50% адміністративного збору за держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців), державного мита;
- збільшення відсотка зарахування екологічного податку з 35 до 80%;
- закріплення за місцевими бюджетами стабільних джерел – податку на доходи фізичних осіб за новими нормативами (бюджети міст обласного значення, районів – 60%, обласні бюджети – 15%, бюджет м. Києва – 40%) та податку на прибуток підприємств приватного сектору економіки (обласні бюджети – 10%);
- запровадження з 2015 року збору з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) за ставкою в діапазоні від 2% до 5% вартості реалізованого товару замість збору за виноградарство, садівництво та хмелярство, який надходитиме до місцевих бюджетів;
- розширення з 2015 року бази оподаткування податку на нерухомість шляхом включення до оподаткування комерційного (нежитлового) майна.

Крім того, в документі передбачено запровадження нових видів трансфертів (базова дотація, освітня субвенція, субвенція на підготовку робітничих кадрів, медична субвенція; субвенція на забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, реверсна дотація).

Як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, базова дотація матиме компенсаторний характер та забезпечуватиме вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів за закріпленими доходами (податком на доходи фізичних осіб, податком на прибуток).

Також визначено механізм розподілу та використання нових субвенцій у розрізі адміністративно-територіальних одиниць, передбачається встановлення нової системи вирівнювання за закріпленими загальнодержавними податками (податку на прибуток та податку на доходи фізичних осіб) – залежно від рівня надходжень на одного жителя.

«Решта платежів вирівнюванню не підлягають і залишаться в повному розпорядженні місцевих бюджетів. Зазначене сприятиме забезпеченню місцевих бюджетів достатніми надходженнями та стимулюватиме місцеві органи влади до залучення додаткових надходжень та розширення бази оподаткування», - констатують в уряді.

Окрема увага приділена столичному бюджету. Передбачено, що його доходи не враховуються під час здійснення фіскального вирівнювання, а обсяг коштів, що перевищує середній показник надходжень по податках на одного жителя по Україні, не вилучається і може бути спрямований на фінансування видатків для виконання м. Києвом функцій столиці відповідно до Закону України від 15 січня 1999 року № 401-XIV "Про столицю України – місто-герой Київ".

Ще законопроект «посилює відповідальність профільних міністерств за реалізацію державної політики у освітній та медичній галузях шляхом визначення їх головними розпорядниками коштів відповідних субвенцій».

Крім того, надається право права самостійного вибору установи (в органах Казначейства чи установах банків) з обслуговування коштів бюджету розвитку місцевих бюджетів та власних надходжень бюджетних установ; спрощується процедура надання місцевих гарантій та здійснення запозичень від міжнародних фінансових організацій.

Щодо екологічного податку (крім податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів), то передбачається зарахування до державного бюджету 20% надходжень, а до місцевих бюджетів – 80%, у тому числі до обласних бюджетів – 55%, сільських, селищних, міських бюджетів – 25 % та бюджету міста Києва – 80%.

«Значне збільшення ресурсу обласних бюджетів дасть змогу забезпечити фінансування видатків, пов’язаних з фінансуванням державних ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій, якими забезпечується епізоотичне благополуччя відповідних територій шляхом проведення лікувальних, лабораторно-діагностичних, профілактичних робіт, контролю за якістю продуктів харчування тощо», - зауважують у Кабміні.

За попередніми розрахунками Кабміну, зростання ресурсу місцевих бюджетів у 2015 році складе більше 30,0 млрд. гривень. «Оскільки система забезпечує автономність прийняття місцевих бюджетів і децентралізацію, то у майбутньому такі зміни дадуть синергетичний ефект і доходи місцевих бюджетів зростуть у два-три рази. Таким чином у розпорядженні органів місцевого самоврядування буде ресурс для вирішення питань розвитку громад», - вважають урядовці.