Євробонди "ДТЕК Енерго" падали сьогодні на 13,3% на фоні критичних заяв Зеленського

Все про економіку та фінанси

Вартість єврооблігацій "ДТЕК Енерго" з погашенням у 2027 році обвалилася в п`ятницю на 11,6% відразу після звинувачень президента Володимира Зеленського на адресу компанії та її власника Ріната Ахметова на прес-конференції, повідомляє "Енергореформа".

Згідно з інформацією в терміналі Bloomberg, падіння досягало 13,3%, проте потім було дещо відіграно.

Зниженням на 0,5% відреагували на слова президента та котирування облігацій "ДТЕК ВДЕ" з погашенням у 2024 році, проте потім вони майже повернулися на колишній рівень, не дотягнувши до нього лише 0,1%.

Вартість єврооблігацій гірничо-металургійної групи "Метінвесту" з погашенням у 2029 році, мажоритарієм якої також є Ахметов, знизилася на 1,4%.

Нагадаємо, В, Зеленський заявив про наявність у нього агентурної інформації, що з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні.

Глава держави наголосив, що Ахметова "підставляють". "Я вважаю, що це підстава бізнесмена Ріната Ахметова. Я вважаю, що це операція, його втягують у війну проти держави України. Вважаю, що він розпочав її. На жаль, це буде його велика помилка, бо не можна воювати проти свого народу, проти президента, якого обрано народом України", – сказав Зеленський.