ВР зробила крок до зниження податків для грального бізнесу

Все про економіку та фінанси

Верховна Рада прийняла за основу законопроект №2713-д "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор і лотерей", пише "БізнесЦензор".

Документом запропоновано обкладати податком на прибуток підприємств доходи від діяльності з організації та проведення азартних ігор і лотерей за єдиною ставкою 10% (а не 10%, 18% в залежності від їх виду, і 30% для лотерей, як це передбачено чинним законом), одночасно скасувавши перехідний період. При цьому встановлюється, що нарахований податок на дохід від зазначеної діяльності є різницею і зменшує фінансовий результат до оподаткування від такої діяльності.

Також пропонується скасувати податок на доходи фізичних осіб для виграшів (призів) в азартних іграх або лотереях, розмір якого не перевищує 8 розмірів мінімальної зарплати (48 тис. грн станом на 1 січня 2021 року).

Крім того, скасовується щорічна плата за ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності, на здійснення діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі інтернет, а також за ігровий автомат в потрійному розмірі до дня введення в експлуатацію Державної системи онлайн-моніторингу .