ВР може розглянути призначення Галущенка міністром енергетики у четвер, - Разумков

Все про економіку та фінанси

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков допускає розгляд питання щодо призначення віце-президента держкомпанії "Енергоатом" Германа Галущенко на посаду міністра енергетики в четвер, 29 квітня. Про це спікер повідомив під час брифінгу, пишуть "Українські новини".

"Теоретично так, це можливо, що в четвер таке питання (призначення Галущенко міністром енергетики) буде розглядатися", - сказав він.

Разумков зазначив, що станом на сьогодні подання на призначення Галущенко міністром енергетики немає.

За словами глави парламенту, на цей час він не визначився з тим, чи буде підтримувати кандидата, але впевнений, що після подання на призначення встигне з ним поспілкуватися і сформувати свою позицію. 

Фракція "Слуга народу" збирає підписи під поданням про призначення Германа Галущенка на посаду міністра енергетики , повідомила заступник голови фракції Євгенія Кравчук, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми зараз збираємо підписи для подання від фракції стосовно кандидатури Германа Галущенка. Процедура досить чітко передбачена Конституцією: спочатку має бути подання від фракції, потім його вносить у Верховну Раду прем`єр-міністр, його розглядає профільний комітет, і вже після цього подання може вноситися до зали парламенту", - сказала Кравчук у коментарі агентству.

Як повідомлялося, фракція "Слуга народу" 22 квітня обговорила кандидатуру віце-президента ДП "НАЕК "Енергоатом" Германа Галущенка на посаду міністра енергетики.