Воєнний стан, розрив дипвідносин з РФ: коментарі Зеленського

Все про економіку та фінанси

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у разі повномасштабної військової агресії з боку РФ в Україні буде запроваджено воєнний стан, пише "Інтерфакс-Україна".

"Щодо воєнного стану дуже просто - це питання для нас зрозуміле: ми віримо в те, що війни не буде потужної проти України і не буде широкої ескалації з боку Російської Федерації. Якщо буде - буде впроваджено воєнний стан", - сказав В. Зеленський на спільному із президентом Естонії Аларом Карісом брифінгу в Києві у вівторок. 

За словами президента України, він розгляне питання розриву дипломатичних відносин між Україною та РФ.

"До мене прийшов запит від Міністерства закордонних справ, щоб я розглянув питання розриву дипломатичних відносин між Україною та РФ. Я зараз одразу після нашої прес-конференції дивитимуся і опрацьовуватиму це питання, і не лише це питання, а наші дієві кроки щодо ескалації зі сторони РФ", - сказав В. Зеленський.

Глава держави додав, що визнання Росією "Л/ДНР" є основою подальшої збройної агресії Росії проти України.

"Визнанням так званих Л/ДНР Росія створює юридичні підстави для збройної агресії проти України, при цьому порушуючи всі двосторонні та багатосторонні зобов`язання - Резолюцію Ради безпеки ООН щодо України від 17 лютого 2015 року", - заявив В. Зеленський.