Vodafone підключився до Системи BankID НБУ

Все про економіку та фінанси

До Системи BankID НБУ підключився ще один мобільний оператор – Vodafone, інформує прес-служба Національного банку.

Як зауважують у Нацбанку, тепер громадяни України, які мають намір здійснити перенесення мобільного номера від іншого оператора до мережі Vodafone Україна, можуть зробити це дистанційно , здійснивши ідентифікацію через Систему BankID НБУ.

"Тобто для отримання такої послуги уже немає необхідності відвідувати магазин Vodafone з документами, що засвідчують особу. Для цього потрібно лише мати рахунок фізичної особи в одному із 40 банків – учасників Системи BankID НБУ. Дізнатися більше про таку послугу можна на офіційному представництві мобільного оператора Vodafone", - констатує прес-служба НБУ.

"Ми розуміємо, що під час війни кожному потрібно підтримувати постійний зв’язок із рідними та близькими людьми. Можливість скористатися послугою зміни мобільного номера віддалено – це зручно і безпечно. Використання Системи BankID НБУ як способу ідентифікації значно прискорить та спростить таку процедуру для українців. Адже сьогодні 99,6% громадян, які мають рахунки в українських банках, мають можливість отримувати послуги дистанційно, використовуючи нашу систему", – зазначила Ольга Василєва, заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ.

Нагадаємо, що в квітня 2021 році до Системи BankID НБУ вже підключився мобільний оператор lifecell Україна.

Система BankID Національного банку – державна система віддаленої ідентифікації, використовуючи яку громадяни можуть отримувати онлайн-доступ до державних, фінансових та комерційних послуг.