Військові облігації: Міністерство фінансів запустило сайт

Все про економіку та фінанси

Міністерство фінансів України запускає новий веб-сайт з інформацією про військові облігації.

Як зауважує Мінфін, громадяни України, представники бізнесу та іноземні інвестори можуть зробити свій внесок у пришвидшення перемоги України у цій кривавій війні країни-агресора.

"Купівля державних військових облігацій - це інвестиція у поразку росії, її неминучий крах та розпад", - підкреслює Міністерство фінансів.

Залучені з продажу військових облігацій кошти будуть направлені на фінансування потреб Збройних Сил України та підтримку економіки країни у воєнний час. Тим самим інвестори забезпечують українську армію найнеобхіднішим: зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами, а також підтримують життєдіяльність економіки: роботу підприємств, виплату зарплат, пенсій, соціальних виплат.

“Сьогодні військові облігації - це не тільки інвестиційний інструмент, а й наша з вами зброя. Зброя, як на військовому, так і на фінансовому фронті. Інвестуйте у військові облігації - наближайте перемогу над окупантами”, – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

Для придбання військових облігацій звертайтеся до банків-первинних дилерів та ліцензованих брокерів. Вартість однієї облігації: 1000 грн / 1000 дол США / 1000 євро.

«Військові облігації - це безцінна інвестиція, яка повернеться миром, добром та відсотками. Це - інвестиція у перемогу. І країні ця підтримка теж наразі необхідна. Придбати військові облігації можна навіть онлайн. Тож, разом до перемоги», — зауважив міністр оборони Олексій Резніков.