Відсторонення невакцинованих від роботи: МОЗ і Держпраці надали роз`яснення

Все про економіку та фінанси

Із 8 листопада в Україні відсторонятимуть від роботи нещеплений працівників освітніх і наукових установ, органів виконавчої влади і державних організацій, пише Liga.net з посиланням на інформацію головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна та в.о. голови Держпраці Ігоря Дегнера.

Про умови відсторонення

- Працівники без вакцинації будуть відсторонені без збереження заробітної плати до моменту, поки не щепляться принаймні однією дозою.

- Якщо людина перехворіла більше, ніж три місяці тому, це не рахуватиметься відтермінуванням до вакцинації. Будь-яке значення ІФА рівня імуноглобулінів не є підставою для протипоказання введення вакцини.

- На затвердження чекає розширений перелік професій, які мають бути обов’язково вакциновані.

- Не можуть бути відсторонені люди, які мають протипоказання до вакцинації і які надати відповідний медичний висновок. У ньому не вказується діагноз і причина, тому керівник установи може вимагати показати цей документ.

- Працівники, які отримали одну дозу щеплення проти COVID-19 не будуть відсторонені від роботи.

Документи для того, щоб працівника не відсторонили

- В пунктах щеплення можна отримати довідку форми 063 про проведення одного щеплення. Так само можна в застосунку або на порталі Дія згенерувати жовтий сертифікат.

- Форма-довідка про протипоказання до вакцинації вже на погодженні Мін’юсту і до понеділка, 8 листопада, вона має бути готова.

- COVID-сертифікати в "Дії" для тих, хто перехворів коронавірусом, знаходяться на завершенні розробки Мінцифри. Але вони будуть доступні тим, хто захворів, починаючи з 8 листопада.

Про законодавчі підстави для відсторонення

- Граничні терміни відсторонення від роботи законодавством наразі не визначені. Тому від 8 листопада, до усунення причин, які призвели до відсторонення (вакцинації принаймні першою дозою – ред.).

- Дистанційна робота – це просто один із режимів роботи. Відповідно до статті 12 Закону України "Про захист від інфекційних хвороб" стоїть обов’язок відсторонити від роботи в цілому. Тому тут немає винятку, в якому режимі працює людина.

- При відстороненні нарахування заробітної плати не відбувається. Відповідно, всі стажі, прив’язані до Єдиного соціального внеску, не нараховуються.

- Непроходження обов’язкового щеплення – це не підстава для звільнення. У таких випадках треба звертатися до Державної служби України з питань праці.

- Інша ситуація – фактичне відсторонення від роботи. Стаття 46 в Кодексі законів про працю говорить, що роботодавець може відсторонити працівника і серед підстав – ухилення і відмова від обов’язкового щеплення.

- Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає штраф від 34 000 грн до 170 000 грн за порушення норм та положень у тому числі передбачені законом про захист від інфекційних хвороб.

Контекст

Як повідомлялося, згідно з рішенням Кабміну, із 8 листопада невакцинованих держслужбовців та працівників, для яких МОЗ визначив обов`язковість вакцинації від COVID-19, будуть відстороняти від роботи.

"Керівникам державних органів (державної служби), керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити:

1) контроль за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19 працівниками та державними службовцями, обов’язковість профілактичних щеплень яких передбачена переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я від 4 жовтня 2021 р. № 2153;

2) відсторонення від роботи (виконання робіт) працівників та державних службовців, обов’язковість профілактичних щеплень проти СOVID-19 яких визначена переліком та які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19 відповідно до статті 46 Кодексу законів про працю України, частини другої статті 12 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та частини третьої статті 5 Закону України “Про державну службу”, крім тих, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти СOVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19, виданий закладом охорони здоров’я", - йдеться у документі.

Також змінами передбачено, що на час такого відсторонення оплата праці працівників та державних службовців здійснюється з урахуванням частини першої статті 94 Кодексу законів про працю України, частини першої статті 1 Закону України “Про оплату праці” та частини третьої статті 5 Закону України “Про державну службу”.

Відсторонення працівників та державних службовців здійснюється шляхом видання наказу або розпорядження керівника державного органу (державної служби) або підприємства, установи, організації з обов’язковим доведенням його до відома особам, які відсторонюються.

Строк відсторонення встановлюється до усунення причин, що його зумовили.

Ця вимога набирає чинності з 8 листопада 2021 року.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров`я своїм наказом від 04.10.2021 №2153 затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов`язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

- центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
- місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
- закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.