ВАКС: за екс-заступницю глави правління Приватбанку внесли заставу 50 млн грн

Все про економіку та фінанси

За колишню заступницю голови правління Приватбанку Людмилу Шмальченко, яка, за даними слідства, вона була пособником у схемі із виведення із Приватбанку 8,2 млрд грн 2016 року, внесли заставу у розмірі 50 млн грн. Про це у коментарі "Економічній правді" повідомила речниця ВАКС Олеся Чемерис.

"За другу експосадовицю крупного банку сьогодні внесли заставу у розмірі 50 001 290,00 грн, як це було визначено ухвалою", - зазначила Чемерис.

Чемерис вказала, що заставу вніс ФОП, але його назву суд не може розголошувати.

Нагадаємо, ВАКС призначив колишній заступниці голові правління Приватбанку Людмилі Шмальченко запобіжний захід у вигляді 50 млн грн застави - за даними слідства, вона була пособником у схемі із виведення із Приватбанку 8,2 млрд грн 2016 року.

Вищий антикорупційний суд 25 березня застосував до колишньої працівниці Приватбанку Надії Конопкіної запобіжний захід у вигляді застави у 2,7 млн грн. Пізніше за неї внесли цю заставу.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила колишньому заступнику голови правління Приватбанку Володимиру Яценку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 52,2 млн грн. Його також підозрюють у виведенні разом зі спільниками із "ПриватБанку" понад 136 млн грн на підконтрольну компанію "Інгосстрах".