В уряді РФ розповіли про падіння в промисловості й торгівлі на 11%

Все про економіку та фінанси

Віце-прем’єр РФ Андрій Білоусов заявив, що в РФ розпочалося "просідання" економіки, яке становить до 11%. Про це він заявив під час виступу в Раді Федерації, передає російський Forbes, констатує "БізнесЦензор".

"Один із головних на сьогодні ризиків – просадка економіки через логістичні обмеження, з одного боку, і недостатність ліквідності – з іншого. Дані опитувань керівників системоутворюючих підприємств показують, що це просідання вже почалася, хоча воно поки що практично не торкнулася ринку праці. Так, у промисловості та торгівлі зниження обсягів виробництва склало близько 11%, в інших секторах – 9-10%", – заявив віце-прем`єр.

На його думку, країни Заходу прагнуть організувати "глобальну блокаду" Росії, що складається з чотирьох "кілець": фінансового, торгового, транспортного та гуманітарного.

На сьогодні порядок денний російського уряду, за його словами, полягає в тому, щоб "погасити шок, не допустити паніки та забезпечити функціонування ключових економічних структур".

Раніше голова Рахункової палати РФ Алєксєй Кудрін повідомив, що російський уряд прогнозує падіння економіки в 2022 році внаслідок повномасштабного вторгнення в Україну та запроваджених країнами Заходу санкцій приблизно на 10%.