В Офісі президента очікують транш від МВФ на $2 млрд до вересня

Все про економіку та фінанси

Радник президента з питань економіки Олег Устенко спрогнозував, що Україна може отримати грошовий транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в розмірі $2 млрд уже до вересня 2021 року, пише "Інтерфакс-Україна".

"До вересня маємо отримати такий транш. А якщо мати на увазі, що серпень є місяцем відпусток, то у нас є червень і липень, щоб ми отримали кошти. І це розуміємо не тільки ми у Києві, а й у Вашингтоні в центральному офісі МВФ", - сказав О. Устенко в ефірі телеканалу "Україна 24" в понеділок.

Він нагадав, що "МВФ зарезервував для України $5 млрд, $2,1 млрд з яких Україна вже отримала".

За словами О. Устенка, наразі Україна веде з МВФ активні технічні консультації щодо отримання чергового валютного траншу, зокрема на рівні Кабінету Міністрів, Національного банку, Міністерства юстиції, Міністерства енергетики, а також Офісу президента.

"Ми очікуємо прогресу, м`яч на нашій стороні. Ті законопроекти, які ми мали ухвалити для того, щоб отримати транш, що стосуються судової системи, її реформування та антикорупційної архітектури, – перебувають наразі на розгляді в парламенті. Я вважаю, у нас є достатньо шансів для отримання коштів МВФ", - підсумував Устенко.