Устенко: Україні потрібні $9 млрд у наступні три місяці для відновлення інфраструктури

Все про економіку та фінанси

Україна потребує $9 млрд протягом трьох місяців на відновлення інфраструктури після російських атак, заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Україна знищена руками Путіна та його військової машини. Україні зараз потрібно 9 млрд дол на наступні три місяці. Наші життя зруйновані, наші родини та близькі вбиті, і ми робимо все можливе, щоб відновитись", - написав Устенко у мікроблозі Твіттер із посиланням на своє інтерв`ю газеті Financial Times.

Він зазначив, що сотні тисяч українців переміщені та залишилися без житла, а багато хто втратив джерело доходу. Він закликав до необхідності підтримати українців, які постраждали від російської агресії.

"Нам потрібне будівництво, інфраструктура та мінімальний безумовний базовий дохід для кожної людини. Україна дуже вдячна нашим міжнародним союзникам за надану підтримку. Але в міру наближення шести місяців після вторгнення та наближення зими Україні буде потрібно більше фінансової допомоги", - наголосив Устенко.

Нещодавно він заявляв, що Україні потрібно не 5 млрд млрд, а 9 млрд дол, аби покрити дефіцит держбюджету.