Уряд зберіг ціну на газ для населення 8 грн за куб до кінця вересня

Все про економіку та фінанси

Прем`єр Денис Шмигаль повідомив, що ціна на газ для людей залишиться без змін - 8 грн за кубічний метр. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні уряду.

"Пільгова ціна діятиме і для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави.

Окремим рішенням Уряд також рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги", - зауважив глава Кабміну. 

Як уточнив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, уряд продовжив дію ПСО (покладення спеціальних обов`язків) на НАК «Нафтогаз України» та пов’язані з ним підприємства на період із 1 травня по 30 вересня цього року, пише "Укрінформ".

«Покладено спеціальні обов’язки на НАК «Нафтогаз України» та пов’язані з ним підприємства з метою забезпечення реалізації обсягів природного газу для потреб побутових споживачів, для покриття фактичних виробничо-технологічних витрат та втрат природного газу під час його розподілу, втрат, зумовлених воєнними діями та понесених у зв’язку із запобіганням гуманітарних кризових ситуацій (з 1 травня до 30 вересня 2022 р.), а також споживачів, що не належать до категорії побутових та виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», - йдеться в повідомленні.