Уряд вніс у парламент законопроект про зниження ЄСВ

Все про економіку та фінанси

22 грудня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №1573 «Про реформування загальнообов`язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці» (автор - Кабмін).

У документі змінами до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" пропонується до частини бази нарахування єдиного внеску, що перевищує двократний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), застосовувати ставку єдиного соціального внеску з понижуючим коефіцієнтом 0,4.

Якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), то сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), на чинну ставку єдиного внеску.

Нагадаємо, як заявляв у понеділок глава уряду А. Яценюк, Кабмін пропонує знижувати ЄСВ у три етапи. За його словами, у 2015 році ставка єдиного соцвнеску буде 25%, у 2016 році – 20%, у 2017 році – 15%.

У підготовленому урядом законопроекті також передбачається з 1 січня 2015 року створити Фонд соціального страхування України, об’єднавши Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Крім того, пропонується внести низку змін до законодавства про оплату праці, адміністративного та кримінального законодавства та встановити, що

- працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору в письмовій формі та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

- у разі виявлення оформлення трудових відносин без укладення трудового договору, роботи на умовах неповного робочого часу при фактичному виконанні роботи повний робочий час приймається рішення про виплату працівникові заробітної плати не нижче середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності без урахування фактично виплаченої заробітної плати, про нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб та суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за встановлений період роботи.

- передбачаються фінансові санкції для юридичних та фізичних осіб-підприємців у вигляді штрафу у розмірі від 1 до 30 мінімальних заробітних плат за допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску та податків, порушення термінів виплати заробітної плати більш ніж за один місяць, виплати не в повному обсязі, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та порушення інших вимог трудового законодавства.

- запроваджуються штрафи для посадових осіб за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин; за незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів чи у зв’язку з повідомленням ним про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» іншою особою, а також інше грубе порушення законодавства про працю.

-збільшуються в 1,3-2 рази розміри штрафів за порушення порядку нарахування ЄСВ, порушення при поданні звітності щодо ЄСВ, подання недостовірних відомостей, несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску.

«Прийняття проекту Закону сприятиме легалізації фонду заробітної плати в обсязі 11 млрд. грн. (2,2% від фонду заробітної плати в економіці), що дозволить збільшити надходження до бюджету (+1,3 млрд. грн.) та фондів соціального страхування (+3,3 млрд. грн.). Об’єднання фондів сприятиме скороченню адміністративних видатків фондів на 600 млн. гривень», - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.