Кабмін виділив ще 2 млрд грн на виплати по 6,5 тис грн у рамках програми "єПідтримка"

Все про економіку та фінанси

Кабінет Міністрів виділив ще 2 млрд грн на програму "єПідтримка", яка передбачає компенсації по 6,5 тисячі гривень допомоги для працівників та ФОПів з регіонів бойових дій, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі, пише "Укрінформ".

"У межах програми "єПідтримка" держава вже виплатила допомогу в розмірі 6,5 тис. грн для 3,6 млн українців... На засіданні уряду сьогодні ухвалили рішення про виділення додаткових 2 млрд грн, що дозволить здійснити виплату ще понад 300 тисячам наших громадян", - зазначив Шмигаль.

Він додав, що на цю програму раніше спрямували більш як 23 млрд грн, проте частина людей, що подавалася на допомогу в останні дні, поки не отримала свої виплати.

Як повідомлялося, програма "єПідтримка" передбачала надання грошових компенсацій по 6,5 тисячі гривень особам, які залишились в Україні й пройшли відповідну реєстрацію до 31 березня. Право на отримання коштів отримали застраховані особи, які офіційно працевлаштовані, та ФОПи, страхувальники яких відповідають усім наступним критеріям: перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в регіонах, список яких затверджений урядом (Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та м. Київ).