Уряд продовжив контракт із керівником "Укрзалізниці" та змінив склад правління

Все про економіку та фінанси

Кабінет Міністрів змінив склад правління акціонерного товариства "Укрзалізниця" та продовжив до 31 березня 2022 року контракт із чинним головою правління Олександром Камишіним, пише "Укрінформ" з посиланням на урядову постанову №1368 від 23 грудня 2021 року.

Згідно з документом, Кабмін постановив припинити 31 грудня 2021 року повноваження члена правління АТ “Українська залізниця” Романа Черніцького у зв’язку із закінченням строку повноважень.

Також передбачається, що тимчасово, на період до ухвалення загальними зборами "Укрзалізниці" за поданням нового складу наглядової ради рішень щодо формування правління товариства, але не більше ніж до 31 березня 2022 року, обрати та призначити 1 січня 2022 року членами правління Павла Цубера та Євгена Шрамка.

Окрім цього, постановою до 31 березня 2022 року продовжується контракт із чинним головою правління Олександром Камишіним.

З огляду на це, уряд уповноважив державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Почтарьова на підписання контракту з головою правління АТ "Укрзалізниця" Олександром Камишіним. Водночас голову правління Камишіна Кабмін уповноважив на підписання контрактів із членами правління.

Як повідомлялося, Камишіна було призначено на посаду голови правління акціонерного товариства “Українська залізниця” згідно з урядовою постановою №1101 "Деякі питання правління акціонерного товариства "Українська залізниця" від 25 жовтня 2021 року. Відповідно до документа він мав виконувати свої повноваження до 31 грудня 2021 року.