Кабмін призначив тимчасового главу Міністерства захисту довкілля і природних ресурсів

Все про економіку та фінанси

Кабмін тимчасово поклав виконання обов’язків міністра захисту довкілля та природних ресурсів на заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслана Стрільця, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, пише "БізнесЦензор".

До призначення на посаду в Мінприроди Руслан Стрілець у 2019-2020 роках працював заступником директора Департаменту з питань управління відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки в об’єднаному Міністерстві енергетики та захисту довкілля України.

Раніше з 2014 року він очолював департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як повідомлялося, у середу Верховна Рада звільнила Романа Абрамовського з посади міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.

Крім того, Верховна Рада звільнила Олексія Любченка з посади першого віце-прем’єр-міністра - міністра економіки, Олега Уруського – з посади віце-прем`єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості, а Олексія Резнікова – з посади віце-прем`єр-міністра - міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій, а також Андрія Тарана з посади міністра оборони.