Уряд домовляється про експорт української агропродукції через латвійські порти

Все про економіку та фінанси

22-24 квітня міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський здійснив робочий візит до Латвії, в рамках якого зустрівся з міністром сільського господарства цієї держави Каспарсом Герхардсом, а також відвідав Ризький, Вентспілський вільні порти і спеціальну економічну зону міста Лієпая.

Як зауважує Мінагрополітики, М. Сольський ознайомився з портовою та логістичною інфраструктурою Латвії та обговорив можливості експорту продукції українських аграріїв за допомогою латвійських портів.

У ході візиту міністр також зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування Латвії, представниками адміністрацій латвійських портів, операторами зернових терміналів, а також компаніями-зернотрейдерами Латвії.

Раніше президент Латвії Егілс Левітс зазначив, що ця країна може допомогти Україні з експортом зернових через латвійські порти. Він також заявив про повну підтримку президентами країн Балтії та Польщі надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС і ухвалення цього рішення за прискореною процедурою.