Уряд Білорусі "погрожує" Заходу обмеженням транзиту

Все про економіку та фінанси

Влада Білорусі може запровадити санкції проти країн Заходу як "заходи у відповідь". Мінськ розглядає варіанти від ембарго на ввезення товарів до обмеження транзиту, заявив прем`єр-міністр Білорусі Роман Головченко, передає "Білорусь Сьогодні", констатує "РБК-Україна".

За його словами, за дорученням Лукашенка підготовлено комплекс спеціальних захисних заходів "у повній відповідності до законодавства".

"Заходи будуть вельми болючі для країн, що зайняли відверто ворожу позицію - від ембарго на ввезення товарів до обмеження транзиту. Але ми все ж розраховуємо на розсудливість тих, хто поспішає пройти точку неповернення, пропонуємо протверезитися і подумати ще раз перед тим, як встати на слизьку стежку економічної війни, в якій не буде переможців", - сказав Головченко.

Нагадаємо, в неділю в Мінську примусово посадили літак компанії Ryanair, після чого затримали опозиціонера Романа Протасевича. Посадку літака зажадали через нібито вибуховий пристрій на борту. При цьому літак супроводжували бойові винищувачі.