Unicredit Bank списує валютним позичальникам 50% боргу в разі сплати решти суми

Все про економіку та фінанси

UniCredit Bank пропонує валютним позичальникам із загальною заборгованістю до 150 тисяч умовних одиниць в валюті кредиту (доларів США/ швейцарських франків/євро) скористатися реструктуризацією за умовами 50/50 – при внесенні певної суми на погашення заборгованості банк списує з позичальника ще таку ж суму в якості бонуса, йдеться в офіційній заяві банку.

«Близько 15 тис. клієнтів підпадають під опцію 50/50. Це вигідна пропозиція, і банк ще раз доводить, що готовий шукати компроміс із конструктивно налаштованими позичальниками. Я впевнений, що наші клієнти позитивно оцінять цю опцію, і статистика це вже підтверджує: лише за тиждень з 2 по 8 червня опцією скористались 1139 осіб на суму в 31,8 млн грн", - зазначив Віталій Теран, начальник відділу координації роботи з проблемною заборгованістю UniCredit Bank.

Умови опції відрізняються для двох груп кредитів:

- Група 1 – позичальники, що не мали заборгованості до 1 січня 2014 року. У день заключення договору про застосування данної опції їм необхідно внести не менше 1 000 у.о., і така ж сума буде списана з тіла кредиту.

- Група 2 – позичальники, у яких була заборгованість до 1 січня 2014 року.Їм необхідно внести не менше 3000 у.о. для того, щоб скористатись умовами опції.

Наступні платежі для списання по опції 50/50 повинні бути від 500 у.о. для Групи 1, та від 1000 у.о. – для Групи 2.