"Укрпошта" оголосила тендер на закупівлю 17 тисяч платіжних терміналів

Все про економіку та фінанси

"Укрпошта" оголосила тендер на закупівлю 17 тисяч банківських терміналів, які працюватимуть у найвіддаленіших селах країни, де ще ніколи не було банківських послуг, заявив гендиректор компанії Ігор Смілянський, пише "БізнесЦензор".

За даними "Прозорро.Продажі", на закупівлю таких терміналів планують витратити 290,1 млн грн.

"Сподіваємося, що відповідь на запитання: куди мені подіти вашу картку в селі (з "ковідною" тисячею, пенсією чи зарплатою), більше не стоятиме на порядку денному в нашій країні. І, звичайно ж, це будуть картки "Укрпошта Банку", – додав Смілянський.

Очільник "Укрпошти" нагадав, що перший термінал для прийому карток з`явився в Укрпошті у 2018 році. А у грудні 2021 року їх стало вже 7500, що є шостим показником у країні серед компаній-еквайєрів.

Крім того, вперше у грудні "Укрпошта" вперше перевищила обсяг операцій за своїми терміналами в 1 млрд грн. Було проведено 1,6 млн операцій на 1,1 млрд грн.

Як повідомлялося раніше, "Укрпошта" звернулась до Антимонопольного комітету із запитом про надання попередніх висновків щодо необхідності одержання дозволу на концентрацію у вигляді придбання понад 50% акцій АТ "Альпарі Банк".

За даними ЗМІ, "Укрпошта" вже досягла домовленості щодо купівлі АТ "Альпарі банк" за 260 млн грн. Кабінет Міністрів та Міністерство інфраструктури вже погодили відповідну угоду. Далі - слово за НБУ.

АТ "Альпарі Банк" за розміром є одним найменшим банком в Україні, він має лише одне відділення у Києві. За даними НБУ, його активи становлять 229,8 млн грн, зобов`язання – 29,7 млн грн, капітал – 200,1 млн грн.

Бенефіціаром банку вказаний Бахтарі Хедаятоллах, головою правління – Ігор Францкевич, а головою наглядової ради – екс-президент Віктор Ющенко.

У травні минулого року голова "Укрпошти" Ігор Смілянський оголосив, що компанія прийняла рішення придбати банк та оголосила тендер на 3,5 млн грн на послуги оцінювача, який зможе визначити установу для покупки.