"Укроборонпром" підписав угоди з компаніями США на $2,5 млрд

Все про економіку та фінанси

"Укроборонпром" повідомляє, що в рамках візиту президента України Володимира Зеленського до США керівники держконцерну провели низку переговорів та уклали три угоди про співробітництво з американськими оборонними компаніями.

Як зазначається, результатом стало досягнення домовленостей про співпрацю та підписання трьох угод про співробітництво на загальну суму 2 млрд. 500 млн. доларів США.

Заява "Укроборонпрому":

"Так, проведено переговори із керівництвом американської компанії Lockheed Martin Corporation, зокрема з Віце-президентом Раймондом Пізеллі. Результатом стало рішення про співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу. Йдеться, зокрема, про розробку спільних проєктів та програм, організацію досліджень та розробок. Також сторони домовились про взаємодію у сфері комплаєнсу – це важливо задля дотримання високого рівня прозорості у подальшому співробітництві.

Укроборонпром співпрацюватиме з компанією Harris Global Communications Inc., що входить до групи компаній L3Harris Technologies, яка є одним зі світових лідерів оборонних технологій. Підписана угода, зокрема, передбачає реалізацію спільних проєктів, зокрема щодо постачання продукції в Україну, включаючи подальшу її інтеграцію у повітряні, наземні та морські системи.

Підписано угоду з GLOBAL ORDNANCE – компанією-постачальником оборонної продукції у різних країнах світу.

Перемовини із президентом міжнародної компанії DAY & ZIMMERMANN LONE STAR LLC також завершилися підписанням угоди. Вона стосується розробки проєктів з модернізації та створення нових виробничих потужностей із залученням іноземного капіталу для підприємств Укроборонпрому".