Укргазбанк запустив нову програму кредитування та фінлізингу медобладнання

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що запустив нову партнерську програму кредитування та фінансового лізингу від 7,84% на придбання медобладнання від компанії «Ксенко».

Як зазначається, програма вже працює для всіх представників малого та середнього бізнесу, які зацікавлені у придбанні медобладнання - здебільшого це лікарні, клініки, санаторії, оздоровчі заклади.

Компанія «Ксенко» має представництва в регіонах України і співпрацює з медичними установами, забезпечуючи поставку, установку і сервіс широкого спектру медичного обладнання: апарати ШВЛ, апарати та монітори для анестезії, операційні світильники, інфузійні нагрівачі, пульсоксіметри, хірургічні столи, медичні манекени тощо.

"У рамках проєктів сталого розвитку Укргазбанк активно підтримує медичний напрям, а саме: заміна застарілого обладнання та діагностичних приладів, транспорту, реконструкція лікарень, створення нових робочих місць тощо.

Таким чином Укргазбанк підтримує розвиток медицини в Україні і активно працює над створенням доступних умов для придбання медобладнання", - констатує банк.

За інформацією щодо програми можна звертатись в будь-яке відділення Укргазбанку.

Ознайомитись з компанією «Ксенко» можна тут: http://www.ksenko.com