Укргазбанк запровадив транскордонні грошові перекази у додатку "ЕКО-банк Онлайн"

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що запустив інноваційну послугу – швидкі транскордонні грошові перекази у мобільному додатку «ЕКО-банк Онлайн»:

"Відтепер клієнти банку можуть переказувати кошти своїм близьким у різні країни світу, виявляючи підтримку та турботу про рідних, які тимчасово перебувають за кордоном через війну.

Транскордонні грошові перекази наші клієнти можуть здійснювати зі своїх гривневих та валютних карток на картки зарубіжних банків цілодобово всього у декілька кліків.

Здійснити такий переказ у додатку просто - достатньо ввести 16 цифр картки зарубіжного банку, а також ім’я та прізвище отримувача англійською мовою.

Переказ буде здійснено за лічені хвилини одразу у валюті країни перебування отримувача з конвертацією в автоматичному режимі. Одна умова - отримувач коштів має бути резидентом України.

Комісія за кожний транскордонний переказ становитиме 99 гривень незалежно від суми платежу.

Які ліміти встановлено на транскордонні перекази?

- 29 999 грн на одну транзакцію;
- до 100 000 гривень на місяць з гривневих рахунків клієнта;
- до 100 000 гривень в еквіваленті на місяць з валютних рахунків;
- загалом клієнт Укргазбанку, який має кошти на гривневому і валютному рахунках може переказати до 200 000 гривень на місяць на картку родичам або близьким, які перебувають за межами України.

Стати клієнтом Укргазбанку просто, як ніколи. Це можна зробити онлайн у декілька кроків завдяки мобільному додатку «ЕКО-банк Онлайн» та шерингу цифрових документів у застосунку Дія, після чого вам миттєво та безкоштовно буде оформлено віртуальну картку ProЗапас.

Ця картка – безкоштовна, одразу у трьох валютах (гривня, долари США, євро), без жодних комісій та без обмежень щодо сум поповнення. Картка дозволяє отримувати додатковий дохід у розмірі 9% на залишок коштів у гривні, а також здійснювати грошові перекази з картки на картку, в тому числі й транскордонні.

Як відкрити віртуальну картку ProЗапас дивіться за посиланням.

Завантажити мобільний додаток «ЕКО-банк Онлайн» можна тут: https://online.ukrgasbank.com".