Укргазбанк виставив на продаж активи на суму 820 млн грн

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк виставив на продаж на OpenMarket (ДП "СЕТАМ" Міністерства юстиції) пул активів на 820 млн грн, повідомляє ДП "СЕТАМ".

Як зазначається, до переліку лотів входять різноманітні об`єкти нерухомості: елеватори, завод з виробництва бішофіту, виробничі комплекси, земельні ділянки, квартири, будівлі та споруди тощо.

Майно банку буде реалізовуватись як на класичних англійських аукціонах, так і за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

"Це вперше наш банк буде реалізовувати майно із застосуванням методу покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, тобто за принципом голландського аукціону. Ми впевнені, що такий підхід до продажу майна допоможе залучити якомога більше учасників ринку до участі у торгах. Ми вдячні ДП «СЕТАМ» за допомогу в організації електронних торгів та сподіваємось, що результати наших плідних зусиль не змусять довго чекати", — зазначив начальник управління реалізації майна Укргазбанку Юрій Носик.

"Вітаємо рішення банку використати функціонал голландських аукціонів задля підвищення ефективності торгів, адже наша система дозволяє проводити аукціони будь-яких типів. Певен, активи Укргазбанку зацікавлять багатьох покупців, які постійно слідкують за оновленнями на нашому електронному майданчику. Укргазбанк наш давній і надійний партнер, якому ми допомогли продати майна вже на понад 1,5 млрд грн. Розширення нашої співпраці — це закономірність, яка буде підтверджена новими успішними кейсами з реалізації", — зауважив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Ознайомитися з лотами можна за посиланням.