Укргазбанк видав понад 3 млрд грн доступних "5-7-9" кредитів

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомляє, що від старту держпрограми "Доступні кредити 5-7-9%" та станом на 19.07.2021 уповноважені банки видали 20 312 кредитів на загальну суму 53,6 млрд грн.

При цьому Укргазбанк уклав 1686 угод на суму понад 3 млрд грн. З них 1,4 млрд грн – інвестиційні кредити (за даними Міністерства фінансів, це другий за величиною показник серед банків).

"А все тому, що ми розширили межі «зеленого» кредитування і на проєкти сталого розвитку. Йдеться про підтримку клієнтів за такими напрямами як медицина, управління відходами, системи зберігання енергії, підвищення ефективності водовикористання та проєкти когенерації. Нові напрями ми розвиваємо разом з нашим партнером IFC, а виділені в рамках цієї угоди кошти спрямовуються на фінансування саме таких проектів.

Зокрема, Укргазбанк пропонує кредитування на інвестиційні цілі, пов’язані із провадженням господарської діяльності з виробництва лікарських засобів та/або медичних виробів та/або медичного обладнання, та рефінансування заборгованості суб’єкта підприємництва за кредитами, наданими на зазначені цілі", - інформує Укргазбанк.

Детальніше з «5-7-9%» умовами можна ознайомитись тут