Укргазбанк видав 8,5 млрд грн кредитів для малого та середнього бізнесу

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що з початку року видав 2,4 млрд грн кредитів клієнтам малого та середнього бізнесу. І наразі кредитний портфель банку сягнув 8,5 млрд грн.

Як зауважує Укргазбанк, таке стрімке нарощення портфелю відбувається завдяки активній участі банку в держпрограмі «Доступні кредити 5-7-9%».

"Наразі нами підписано 1500 кредитних угод на суму 2,7 млрд грн, де понад 1,3 млрд грн – кредити на інвестиційні цілі. Банком також профінансовано вже 27 стартапів за цією програмою.

До речі, більша половина нашого кредитного портфеля (4,6 млрд грн) – це ЕКО-кредити. А все тому, що для тих клієнтів, котрі обрали екологічний та відповідальний підхід для ведення своєї підприємницької діяльності, Укргазбанк як екобанк №1 в країні має спеціальні пропозиції – знижені ставки за кредитами.

Також неабияким попитом користуються і кредитні програми за нашим новим напрямом фінансування – проєкти зі сталого розвитку. Мова про підтримку клієнтів за такими напрямами: медицина, управління відходами, система зберігання енергії, підвищення ефективності водовикористання та проєкти когенерації", - констатує Укргазбанк.

Детальніше з умовами кредитування малого та середнього бізнесу можна ознайомитись тут: https://ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/