Укргазбанк уклав угоду фінансового лізингу на закупівлю 30 автобусів для Херсона

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що уклав угоду фінансового лізингу з комунальним підприємством «Херсонський комунальний транспортний сервіс» на закупівлю 30 нових сучасних автобусів ATAMAN A092H6.

Як зазначається, це перший український автобус малого класу (на 14-19 сидячих місць), що відповідає екологічним нормам Євро-5 та правилам Європейської економічної комісії ООН №107.

Автобуси купуються на заміну старим автобусам "Богдан" (2005 року виробництва), з екологічними нормами Євро-3. При цьому витрати пального зменшаться більш ніж на 800 літрів на один автобус. Загалом робота нових автобусів призведе до скорочення викидів СО2 на 62 тонн на рік.

Загальна вартість цього проєкту – 67,2 млн грн, строк фінансування – 5 років. Перша партія із 10 автобусів з’явиться на дорогах Херсона вже наступного тижня.

"Банк плідно співпрацює із муніципалітетами в усіх куточках країни, пропонує доступні умови кредитування на заходи з енергоефективності та ремонтні роботи. Втім левова частка проєктів – це, все ж таки, модернізація транспорту. Особливо приємно, що в українських містах все частіше з’являється новий транспорт саме українського виробництва", - зазначає Укргазбанк.