Укргазбанк: цінні папери – тепер у додатку "ЕКОбанк Онлайн"

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомляє, що відтепер його клієнти можуть користуватись новою послугою «Цінні папери», що вже з`явилася у мобільному застосунку «ЕКОбанк Онлайн».

Сервіс доступний при переході «Послуги – Цінні папери – Мій портфель», де клієнт може оглянути свій інвестиційний портфель, ознайомитись з основними параметрами випуску цінних паперів, які обліковуються на його рахунку, а також контролювати дати і суми виплати відсотків та погашення державних облігацій.

"Цього року ми плануємо суттєво розширити перелік послуг щодо операцій з цінними паперами у мобільному застосунку «ЕКОбанк Онлайн». Таким чином, клієнти Укргазбанку зможуть відкривати рахунки в цінних паперах та купувати їх, зокрема, як вітчизняних, так і іноземних емітентів, онлайн. А вже найближчим часом можна буде подавати заявки щодо придбання державних облігацій на аукціоні Міністерства фінансів України", - констатує Укргазбанк

Як зазначається, нині придбати цінні папери можна у будь-якому відділенні банку, а слідкувати за ними – у мобільному застосунку «ЕКОбанк онлайн», завантажити який можна тут.

"Для початку роботи із сервісом «Цінні папери», рекомендуємо оновити «ЕКОбанк онлайн»", - уточнює Укргазбанк.