Укргазбанк повідомив нові умови ЕКОкредитки

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк констатує, що покращив умови своєї найпопулярнішої кредитної картки «ЕКО-кредитка»:

"Що саме змінилося?

- відтепер новий пільговий період складає 70 днів, а зниження відсоткової ставки до 3,25% в місяць;

- у клієнтів, що користуватимуться оновленою кредитною карткою, немає необхідності до кінця місяця погашати всю заборгованість за попередній місяць (як це вимагають інші банки). Можна лише сплачувати 7% від неї, щоб бути у пільговому періоді і користуватися кредитними коштами лише під 0,00001% річних;

- щоб бути у пільговому періоді, треба лише один раз за 70 днів (10 чесних тижнів) повністю погасити заборгованість за кредитним лімітом. Таким чином, клієнт може краще планувати свої витрати і контролювати свої можливості;

- усі бажаючі можуть стати клієнтами банку через мобільний додаток (з використанням BankID).

Максимальний кредитний ліміт залишився незмінним – 300 000 грн.

Якщо у вас вже є кредитна картка від Укргазбанк (Домовик, ЕКОкредитка), то для оформлення оновленої ЕКОкредитки, вам необхідно погасити всю заборгованість по вашій кредитній картці з нарахованими відсотками, а також не мати прострочки по ній за останній рік.

Стати власником «ЕКО-кредитки» та отримати кредитний ліміт дуже просто. Для цього достатньо зареєструватися в мобільному додатку і заповнити онлайн-анкету. Все – за кілька хвилин вам надійде СМС із сумою погодженого ліміту, а сама картка вже чекатиме свого власника у відділенні.

Тож, замовляйте ЕКОкредитку в нашому мобільному додатку вже зараз і користуйтесь перевагами безпечних безготівкових розрахунків".