"Теплі кредити": Укргазбанк за тиждень видав 370 позик

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що підписав договір з Держенергоефективністю про взаємодію для реалізації чергового етапу державної програми «теплих кредитів» для населення у 2021 році.

Як зауважує держбанк, комплексна термомодернізація будинку дає до 50% економії на опаленні:

"За умовами програми, позичальники, які впроваджують енергоефективні заходи, можуть отримати відшкодування з боку держави у розмірі до 35% від суми отриманого «теплого кредиту» у приватних будинках, та 20% - на твердопаливні котли.

Також у 2021 році розширено заходи програми. Відтепер, українці мають унікальну нагоду отримати державну підтримку, встановлюючи таке обладнання:

- електроакумулюючі системи (системи накопичення енергії);
- електрозарядки для електромобілів;
- інтелектуальні лічильники електричної енергії.

Корисна порада: оскільки щороку спостерігається високий попит на програму вже впродовж перших місяців її роботи, рекомендуємо якомога раніше звертатися до Укргазбанку, щоб встигнути отримати фінансування на енергоощадні заходи. Також, рекомендуємо використовувати дистанційні канали обслуговування в банку".

За інформацією Укргазбанку, з початку дії чергового етапу програми «теплих кредитів» (а це всього за тиждень) він видав 371 кредит на суму 14,6 млн грн.

"Таким чином за всі роки дії програми ми видали 13 310 кредитів на суму майже 200 млн грн", - констатує Укргазбанк.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитись тут.