Укргазбанк першим серед банків відкриває відділення у Бучі

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що першим серед банків відкриває відділення у Бучі:

"Всією країною ми проживали жах і біль Бучі та її мешканців. 1 квітня місто було визволено нашими ЗСУ від рашистських окупантів і зараз ми гуртуємося, щоб допомогти місту, яке стало навіки героєм.

Щоб прискорити відродження міста і нарешті забезпечити бучанців необхідними банківськими сервісами, Укргазбанк першим серед банків відновлює роботу відділення у Бучі. Першим містом, в якому банк відновив обслуговування клієнтів в перші дні після завершення боїв, був Чернігів.

Отже любі наші клієнти! Ми будемо дуже раді зустрічі з вами і сподіваємось на розуміння, адже умови роботи відділення поки залишаються дійсно складними. Ми намагаємося продумати максимально безпечні маршрути для наших співробітників та логістику поповнення готівкою кас та банкоматів, і щоб наші колеги безпечно дістались як на роботу, так і додому.

Адреса нашого відділення: м. Буча, вул. Енергетиків, 14б

Нагадаємо, нещодавно ми створили благодійний депозит «Відбудуємо міста разом» для тих, хто хоче допомогти у відбудові українських міст, що наразі найбільше постраждали від рашистів. Разом з нашими клієнтами ми зможемо щомісяця направляти кошти на фінансування зруйнованих міст, серед цього переліку, звісно, є Буча. Тож разом ми обов’язково її відбудуємо і вона знову стане затишною та щасливою".