Укргазбанк отримав рекордний прибуток - 2,7 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що за 10 місяців заробив найбільший за всю свою історію чистий прибуток, який склав 2,7 млрд грн.

Це майже в 4 рази більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

При цьому за жовтень-2021 прибуток банку становив 994 млн грн.

«Не секрет, що робота Укргазбанку не завжди була такою успішною. У 2014 році банк отримав один із найбільших збитків у 3,4 млрд грн. І тоді перед новим менеджментом постало питання не розвитку банку, а взагалі його подальшого існування. З 2015 року і почалася нова історія банку – якісної трансформації із збиткового тягаря для держави у прибутковий та перспективний актив для інвестування. Сьогоднішні результати Укргазбанку дуже промовисті, за ними стоїть щоденна робота, рішучі дії та ефективні зміни», - коментує голова правління Укргазбанку Андрій Кравець.

Як зауважують в Укргазбанку, рекордний прибуток - результат його роботи над покращенням ефективності діяльності, в т. ч. за рахунок оптимізації структури валюти балансу.

“Нам вдалося розширити чисту процентну маржу шляхом зменшення вартості ресурсів та зміни структури процентних активів.

Цього року ми зосередилися на проєктах сталого розвитку – з підвищення енергоефективності (в т. ч. у транспортній галузі), відновлюваної енергетики, екологічного будівництва, системи акумулювання та зберігання енергії, утилізації відходів, підвищення ефективності використання водних ресурсів. Безумовно, в умовах пандемії робимо акцент на підтримці медицини.

Ми й надалі працюватимемо у напрямі підвищення операційної ефективності як за рахунок покращення структури балансу, так і за рахунок підвищення транзакційної активності наших клієнтів. Тут, звісно, допоможуть нові сервіси, над якими ми вже активно працюємо”, - резюмують в Укргазбанку.