Укргазбанк: обсяг угод торговельного фінансування у 2020-му перевищив 11 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомляє, що продовжує нарощувати портфель угод торговельного фінансування. За результатами роботи банку в 2020 році загальний обсяг таких угод перевищив 11 млрд грн.

Як зауважує держбанк, основними складовими зростання його портфелю торговельного фінансування стала підтримка таких угод від ЄБРР та IFC за міжнародними програмами підтримки торгівлі; використання «чистих» лімітів від іноземних банків та контрагентів, еко-угоди торговельного фінансування для клієнтів банку, активне просування таких продуктів як експрес гарантія без застави, гарантія балансування газу, акредитиви з пост-імпортним фінансуванням та інші.

“Нарощування обсягів торговельного фінансування дозволяє банку і надалі посилювати підтримку та фінансування зовнішньоекономічних проєктів наших клієнтів незалежно від їхніх масштабів. Адже сума найменшої нашої гарантії складала всього 900 гривень, а найбільша була видана на суму близько 16 млн доларів США.

Нещодавно Укргазбанк здобув перемогу у номінації «Кращий банк торговельного фінансування України 2021» за підсумками 11-го щорічного конкурсу Global Banking & Finance Review Awards. Цьому передувала визначна подія – ми здійснили соту угоду для українського бізнесу у рамках ліміту торговельного фінансування від ЄБРР”, - резюмує Укргазбанк.