Укргазбанк надав кредит 450 млн грн для агровиробника з Дніпропетровщини

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що надав кредит 450 млн грн на фінансування посівної для групи компаній Dnipro Agro Group, що займається виробництвом, зберіганням та продажем зернових та олійних культур.

Як зазначає банк, вказана група знаходиться на Дніпропетровщині, її земельний банк налічує понад 35 тисяч гектарів. Штат компанії – більше 600 працівників.

"Кредитні кошти будуть використані на закупівлю насіння, добрив, засобів захисту рослин, палива та, зрештою, забезпечення посівної кампанії. А це дозволить зібрати врожай більше ніж у 100 тисяч тонн.

До речі, кредитні угоди були підписані дистанційно у максимально короткі строки адже під час війни питання доступності сервісів та безпеки клієнтів – є головним завданням для банків. До того ж, багато кому довелося виїхати з України у пошуках безпечного місця, а дехто досі працює із укриття", - констатує Укргазбанк.

Раніше цей держбанк інформував, що за місяць в рамках держпрограми кредитування агровиробників для проведення посівної видав позики на 1,1 млрд грн.

Як зазначалося, найбільше кредитних коштів будо видано аграріям з Кіровоградської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Волинської областей.