Укргазбанк надав бізнесу 3,3 млрд грн кредитів у рамках програми "5-7-9%"

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що станом на 13 серпня в рамках держпрограми "Доступні кредити 5-7-9%" видав 1761 кредит на суму майже 3,3 млрд грн.

Як зауважує банк, у фокусі його роботи - було фінансування інвестиційних проектів: 1,55 млрд грн з портфелю кредитів «5-7-9%» сформовано саме такими проектами, а це 48%.

"Завдяки цьому, наші клієнти отримали можливість оновити основні фонди, запустити нові напрями бізнесу за прийнятними ставками, створити нові робочі місця. Інвестиційний напрям разом з фінансуванням стартапів є реальною і відчутною підтримкою мікро, малого і середнього бізнесу країни, особливо, в умовах пандемії", - констатує Укргазбанк.

Він підкреслює, що протягом дії держпрограми здійснював підтримку бізнесу виключно в рамках її ідеології.

"Рефінансування отримували виключно ті підприємці, які найбільше постраждали від наслідків пандемії і потребували підтримки. Окрім доступності банківського фінансування, програма виконувала важливу соціальну функцію - створення і збереження робочих місць. Тож завдяки програмі «5-7-9%» нашими клієнтами збережено 5014 і створено 2440 додаткових робочих місць", - інформує банк.

Укргазбанк нагадує, що став першим учасником програми і наразі відзначає її вагому роль у підтримці малого і середнього бізнесу України.

"Банк видав кожен 12-й кредит в програмі адже добре розуміє її значення для економіки країни та ефективність у сучасних реаліях, в яких опинилися підприємці.

Протягом всього періоду дії програми Укргазбанк брав активну участь в її модернізації і надалі підтримуватиме її роботу та подальший розвиток", - резюмує Укргазбанк.