Укргазбанк надає фінансування для забезпечення критичного імпорту під час війни

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк констатує, що підтримує клієнтів для забезпечення критичного імпорту під час війни.

Зокрема, банк поновив загальний ліміт кредитування до суми 1 млрд 350 млн грн компанії «ЕРУ Трейдінг», що займається енергопостачанням України.

"Наразі це єдина приватна компанія, що здійснює імпорт для забезпечення своїх клієнтів в умовах воєнного стану. Ці кошти необхідні для відкриття документарних операцій за контрактами на забезпечення критичного імпорту – природного газу. Газ буде закуповуватися на світових біржах в країнах ЕС", - йдеться в повідомленні держбанк.

Також днями Укргазбанк здійснив першу угоду зі структурованого торговельного фінансування за участі першокласного іноземного банку-партнера за підтримки ЄБРР на суму 12 млн євро з метою забезпечення критичного імпорту в Україну.

"Укргазбанк надав своїм клієнтам, які мають гарантії та акредитиви в банку, кредитні канікули за угодами з торговельного фінансування строком на два місяці", - зауважує держбанк.

На початку березня Укргазбанк інформував, що отримав підвищення ліміту торговельного фінансування від ЄБРР за програмою підтримки торгівлі. Сума ліміту сягнула 200 млн доларів США, що на 30 млн доларів США більше за попередній ліміт банку.

Як повідомлялося, вже четвертий рік поспіль Укргазбанк входить до ТОП-3 провідних банків з торговельного фінансування у Східній Європі за версією міжнародної премії найавторитетнішого видання з торговельного фінансування - Global Trade Review, Лондон (www.gtreview.com) у номінації «Найкращий банк з торговельного фінансуванні Східної Європи у 2021 році».