Укргазбанк готовий фінансово стимулювати російських військових здаватися в полон

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк заявив про готовність віддати всю свою готівку в рублях тим російським військовим, які здаватимуться в полон Збройним Силам України разом з технікою та зброєю.

Цитата з повідомлення держбанку:

"Разом з грошима вони отримають шанс врятувати своє життя, яке вони точно втратять тільки-но піднімуть зброю в Україні. Для цього потрібно небагато: здатися в полон нашим героїчним Збройним Силам та віддати всю техніку та зброю!

Ми розуміємо, що «гості» ці із далекого минулого, де не працюють платіжні системи Visa та Mastercard, тому виплати гарантуємо лише готівкою.

Готові запропонувати кожному російському загарбнику, який пристане на нашу пропозицію та наважиться здатися в полон зі зброєю та технікою по 100 тисяч рублів готівкою.

Маємо надію, що наші колеги по банківському сектору також підтримають таку ініціативу.

Це може бути ще одним внеском в скарбничку нашої спільної перемоги над ворогом.

Разом переможемо! Слава Україні!

P.S. Дублюємо для тих, хто в танку:

Укргазбанк готов отдать всю наличку в российских рублях тем военным, которые отважатся сдаться в плен ВСУ вместе с техникой и оружием.

Вместе с деньгами они получат шанс спасти свою жизнь, которую они точно потеряют, как только поднимут оружие в Украине. Для этого нужно немного: сдаться в плен нашим вооруженным силам и отдать всю технику и оружие.

Мы понимаем, что «гости» эти из далекого прошлого, где не работают платежные системы Visa и Mastercard, поэтому выплаты гарантируем только наличными.

Готовы предложить каждому российскому захватчику, который примет наше предложение и решится сдаться в плен с оружием и техникой, по 100 тысяч рублей наличными.

Надеемся, что наши коллеги по банковскому сектору также поддержат эту ​​инициативу.

Это может быть еще одним вкладом в достижение нашей общей победы над врагом!

Вместе победим! Слава Украине!”.