Укргазбанк фінансує закупівлю бензовозів з Німеччини

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк констатує, що імпорт критичного палива в Україну є одним з пріоритетних напрямів забезпечення економічної стійкості в умовах повномасштабного російського вторгнення.

"Тільки у військовий час ми здійснили понад 30 угод торговельного фінансування з критичного імпорту викопного палива (газ, дизель, бензин) на суму більше 150 млн євро.

Угоди здійснюються, в тому числі, задля фінансування вітчизняних мереж АЗК, тож ми тримаємо руку на пульсі ситуації з пальним, яка в тому числі, завдяки нашим угодам тільки покращується", - йдеться в повідомленні держбанку.

Як зауважує Укргазбанк, наразі Україна імпортує паливо транспортними коридорами з країн ЄС, використовуючи автопарк бензовозів та залізницю, але не може збільшувати обсяги поставок через технічні відмінності наявних в Україні бензовозів з європейським заправним обладнанням.

"Тож днями ми провели нову угоду зі структурованого торговельного фінансування для клієнта, що займається логістичним бізнесом.

Цього разу за допомогою документарного акредитива ми профінансували першу партію з імпорту бензовозів з Німеччини. Це означає, що відтепер ці бензовози будуть ефективно перевозити пальне, що ми фінансуємо, в Україну з країн ЄС.

Підтримку угоді строком на один рік надав ЄБРР, а підтверджуючим банком виступив першокласний європейський банк", - інформує Укргазбанк.