Укргазбанк допоможе відновити Макарівську амбулаторію, знищену під час бойових дій

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що спільно з міжнародною платіжною системою Visa долучився до спільного проєкту KSE Foundation та МОЗ України, мета якого - зібрати 20 млн грн на відбудову медичної амбулаторії селища Макарів, що на Київщині:

"Під час активних бойових дій Макарів зазнав суттєвих руйнувань. Вщент було знищено, зокрема, амбулаторію Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Переконані, що максимально швидке відновлення медичної інфраструктури цього селища є критично необхідним для забезпечення якісної життєдіяльності місцевої громади.

Для відбудови Макарівської амбулаторії команда Фонду об`єднала зусилля з Міністерством охорони здоров`я України, Київською обласною військовою адміністрацією та Макарівським центром первинної медико-санітарної допомоги. Тож збір коштів на відновлення цього медичного закладу розпочався.

Отже, як можна допомогти?

В мобільному додатку Укргазбанку створено спеціальну опцію, за якою кожен клієнт банку може пожертвувати гроші на відновлення амбулаторії.

Шлях у мобільному застосунку такий: Послуги – Благодійність – Благодійний фонд Київської школи економіки – Макарівський медичний центр – Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі (або вікна, двері та вентиляційну систему).

Зробити свій внесок можна також за посиланням: https://kse.ua/support/donation (опція — “War destroyed hospital”).

Запевняємо, кожна внесена гривня надійно захищена, бо знаходиться під контролем державного банку та міжнародної платіжної системи Visa. Звіти щодо етапів будівельних робіт також будуть доступні для перегляду у мобільному додатку Укргазбанку.

Нагадаємо, що для Банку це не перший благодійний проєкт у військовий час. Нещодавно банк запустив благодійний депозит «Відбудуємо міста разом», на який разом з нашими клієнтами щомісяця спрямовуємо кошти на відбудову найбільш зруйнованих війною міст та селищ. Наразі на цьому депозиті клієнти вже розмістили понад 133 млн гривень.

Нагадаємо – стати клієнтом Укргазбанку та долучитися до цього та інших благодійних ініціатив можна у декілька кроків. Це можна зробити онлайн через мобільний додаток «ЕКО-банк Онлайн» та шеринг цифрових документів у застосунку Дія.

Завантажити наш мобільний додаток «ЕКО-банк Онлайн» можна за посиланням: https://online.ukrgasbank.com

Тож, приєднуйтесь та будемо відновлювати Україну разом!".