Укрексімбанк реструктуризував борг девелопера готелю Hilton "імені" Роднянського і Фуксмана

Все про економіку та фінанси

За даними Секретаріату фінансової реєструктуризації, Укрексімбанк завершив реструктуризацію заборгованості ТОВ "Міжнародно-діловий центр".

Укрексімбанк у квітні повідомляв, що в рамках фінансування цієї компанії, яке розпочалося у 2009 році, було здійснено інвестиційний проект з будівництва багатофункціонального комплексу в центрі Києва, до якого входять апартаменти класу «Deluxe» та готель рівня «5 зірок» під управлінням міжнародної мережі Hilton Hotels & Resorts.

У держбанку констатували, що “погіршення фінансового стану позичальника та його можливостей з обслуговування кредиту відбулось внаслідок суттєвого впливу Covid-19 на діяльність готельного бізнесу і зниження попиту на елітні апартаменти”, “водночас унікальність об’єкту, місце розташування та наявність готелю, якій функціонує під егідою відомого світового бренду, дають підстави позитивно оцінювати подальші перспективи діяльності компанії” (цитата).

Глава правління Укрексімбанку Євгена Мецгер тоді зауважував, що "можливі сценарії реструктуризації, які будуть прийнятні для банку та здійсненні для позичальника в нових реаліях ринку, визначатимуться на підставі звіту незалежного експерта, в якості якого залучено міжнародну компанію Ernst & Young" (цитата).

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами ТОВ "Міжнародно-діловий центр" є Олександр Роднянський, Борис Фуксман, Лілі Фіщельсон, Сергій Невечеря, Євген Бєсараб.