Укрексімбанк продає непрофільні активи на 1 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Укрексімбанк повідомив, що вперше виставив на відкритий продаж великий пул комерційної нерухомості в Києві та інших містах.

"Ці об’єкти є інвестиційно перспективними для компаній з управління активами, девелоперів та інших підприємств і організацій, які планують придбати адміністративні та виробничі приміщення, а також земельні ділянки для будівництва", - зауважує держбанк.

Лоти банку виставляються на електронні торги OpenMarket, які організовує та проводить ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції у формі класичного онлайн-аукціону на підвищення ціни.

Як констатується, Національна електронна біржа здійснює пошук потенційних покупців, проведення промозаходів та надання учасникам електронних торгів комплексних консультаційних послуг, в тому числі з планування стратегії участі в аукціоні.

«Пул об’єктів загальною оціночною вартістю у понад мільярд гривень включає в себе офісні центри на Подолі, будинки на Печерську, земельну ділянку площею 14 га в с. Чайки під Києвом, а також низку складських та комерційних приміщень в регіонах. Ця комерційна нерухомість юридично чиста, перебуває у власності банку та буде продана без жодних обтяжень. Для організації відкритих торгів і дотримання принципів чесної конкуренції ми залучаємо ДП «СЕТАМ» – авторитетну платформу з проведення електронних аукціонів. Всю необхідну інформаційну підтримку здійснюватимуть наші партнери з Національної електронної біржі, які мають великий досвід продажу нерухомості, в тому числі знакових об’єктів», – зазначив директор департаменту реструктуризації та стягнення Укрексімбанку Олег Лазовський.

«Ми вміємо продавати подібні великі пули активів і успішно це робимо понад 5 років у співпраці з українськими банками. За цей час в рамках добровільної реалізації вже продано активів на понад 3,8 млрд гривень. Укрексімбанк став нашим 21 банком-партнером», – наголосив гендиректор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Перелік об’єктів Укрексімбанку для продажу на електронних аукціонах OpenMarket розташовується за посиланням.

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) працює з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи становить 15 млрд грн.